Birštonas geriausias kurortas geriausiems skrydžiams oro balionu

Birštonas – vienas iš seniausių Lietuvos balneologijos kurortų ir vienas iš švariausių šietuvos miestų, įsikūręs pačioje šalies širdyje yra ideali vieta visiems norintiems išbandyti senuosius tradicinius gydymo būdus, taip pat puiki vieta žmonėms mylintiems dangų. Jau daugiau nei 25 metus šis kurortas garsėja karšto oro balionų pramogomis ir renginiais.
Nesavarumo jausmas skrendant virš Birštono ir gėrintis kraštovaizdžiu, nuskaidrins jūsų renginius. Vidutiniškai krepšylje gali skristi nuo 3 iki 6 žmonių. Tačiau, priklausomai nuo poreikio, tai gali būti skrydis 2 žmonėms arba 16 žmonių grupei – puikiai tinka bet kokiai progai, kurią jums organizuoja patyrusi žemės komanda. Nėra smagesnio ir neapsakomo jausmo, kaip sklendimas ore virš jaukaus Birštono kurorto, žavėjimosi fantastiškais Didžiųjų Nemuno kilpų regioninio parko vaizdais. Ir po viso to siūloma patirti ir išbandyti seniausias SPA tradicijas. SPA centruose naudojami gamtiniai ištekliai: gydomasis purvas ir mineralinis vanduo iš šaltinių. Sujungę 360 laipsnių panoraminius vaizdus iš dangaus ir sveikatinimo procedūras – pramoga, kuri padarys jūsų renginį vieninteliu ir nepakartojamu.

Birštonas garsėja puikias tradicijas turinčius renginius, ypač karšto oro balionų fiestas. Kaip rezultatas, Birštono karšto oro balionų fiestos yra seniausios Lietuvoje.  2016 metais liepos 4-10 dienomis Birštone vyks FAI Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionatas, į kurį atvyks daugiau nei 80 geriausių moterų piločių iš viso pasaulio.